Herecký workshop s Jakubom Kuchárom - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Február 2024
LOGICKÁ OLYMPIÁDA PRE MŠ
ZAČÍNA PRIHLASOVANIE DO LOGICKEJ OLYMPIÁDY PRE NAJMENŠÍCH. CIEĽOM JE ROZVÍJAŤ LOGICKÉ MYSLENIE A ZRUČNOSTI, KTORÉ NAJMENŠÍ BUDÚ POTREBOVAŤ PRI VSTUPE DO ŠKOLY.
Január 2023
NADANÍ SÚ V KAŽDEJ ŠKOLE
PREŠOV SA CHYSTÁ UŽ NA OTVORENIE TRETIEHO KLUBU NADANÝCH DETÍ. O POSLANÍ A FILOZOFII KLUBOV, OSOBNOSTI UČITEĽA PRACUJÚCEHO S NADANÝMI A MNOŽSTVE AKTIVÍT... , V ROZHOVORE NA STRÁNKE.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Február 2024
LOGICKÁ OLYMPIÁDA
ORGANIZÁTORI LOGICKEJ OLYMPIÁDY OHLÁSILI TENTORAZ ZAREGISTROVANIE 2673 ŽIAKOV ZÁKLADNÝCH ŠKÔL A OSEMROČNÝCH GYMNÁZIÍ. FINÁLE SÚŤAŽE SA USKUTOĆNÍ V MÁJI NA PF PU V PREŠOVE.
Február 2024
HERECKÝ WORKSHOP
V KLUBE NADANÝCH DETÍ PRI SZŠ DSA V PREŠOVE SME PRIVÍTALI HERCA PREŠOVSKÉHO DJZ JAKUBAA KUCHÁRA. HERECKÝ WORKSHOP BOL VENOVANÝ REČOVEJ A HLASOVEJ PRÍPRAVE, ...
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Herecký workshop s Jakubom Kuchárom

Aktivity
Herecký workshop s hercom DJZ v Prešove Jakubom Kuchárom

V Klube nadaných detí pri Súkromná základná škola DSA Prešov sme privítali herca Divadla Jonáša Záborského v Prešove - Jakuba KUCHÁRA 🎭 Počas besedy nám Jakub porozprával o obrovskej túžbe stať sa hercom už od malička, predstavil svoje “herecké začiatky” 🎬 - muzikál Neberte nám princeznú, krátkometrážny film Sídlisková poviedka, a venoval sa aj súčasnému pôsobeniu v DJZ Prešov - divadelná hra (komédia Sluha dvoch pánov), muzikál CHICAGO. Herecký workshop bol venovaný rečovej a hlasovej príprave, trikom sebavedomého vystupovania, práci s telom, pamäťou, rovnako aj naslúchaniu pokynov réžie, spolupráci s ostatnými hercami atď. 🎉🦸‍♂️✨👑
ORGANIZÁTOR
Centrum poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2024
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah